הבלוג

ברוכים הבאים לבלוג – מוזמנים לקרוא ולהנות ממידע חיוני במגוון נושאים, המבוסס על נתונים אמיתיים ודעות מגוונות.

קטגוריות
רכישת זהב אונליין

קניית זהב אונליין – כל מה שצריך לדעת

אחת הדרכים הנפוצות לקנות בימינו זהב, זה לבצע זאת באמצעות האינטרנט, בעוד שבעבר (הלא כל כך רחוק) לקנות זהב היה ניתן רק דרך חנות פיזית, היום כבר מבצעים קניית זהב אונליין בבטחה לחלוטין כשקיימות מספר דרכים שונות לעשות זאת.

למאמר המלא
קניית זהב פיזי

קניית זהב פיזי – איפה ואיך קונים? (המדריך המלא)

אם תהיתם היכן ניתן לקנות זהב, אז כנראה שהמאמר הנ”ל יעניין אתכם מאוד כי הוא הולך להציג בפניכם את כל המקומות שבהם ניתן לקנות זהב. ואנחנו לא מדברים על קניית זהב בתור מניות או תעודות סל אלא, על רכישתו של הזהב באופן הפיזי שלו.

למאמר המלא
אונקיה

אונקיה – מה היא, ומה אתם צריכים לדעת עליה?

מאז שבני האדם גילו את המתכות היקרות כמו הזהב והכסף הם היו צריכים להמציא לעצמם יחידת משקל כדי להעריך את כמות המתכת שנמצאת בידם. ליחידת המשקל שמדדה מתכות יקרות ערך קראו “אונקיה” שכיום, מוערכת בקצת יותר מ-31 גרם. לאונקיות ההיסטוריות היו גדלים שונים אבל רק אונקיית טרוי – אונקיה ייחודית למשקל מתכות ערך המשיכה את קיומה גם עד היום בעוד שערך של כל מתכת יקרה בעולם מודדים באמצעות אונקיה טרוי. 

למאמר המלא
אונקיית זהב

אונקיית זהב – מה היא וכמה היא שווה?

בעבר הקדום, כשהיו רוצים לסחור במתכות יקרות שונות החליטו לייצר מידת משקל שווה לכל המתכות כאחד וכך להעריך את ערך המתכת על פי אותה המידה. המידה שנקבעה הייתה יחידת משקל בשם אונקיה ששוקלת כ-31.1 גרמים וליתר דיוק – 31.1034768 גרם, והיא מיועדת למדידתן של המתכות היקרות בעולם.

למאמר המלא

מטילי זהב – כמה הם שווים?

מאז ראשית ההיסטוריה הזהב משך אליו תשומת לב מרובה וכזה הוא גם היום, למרות שמאז ימי הביניים מצאו מספר מכרות זהב נוספים בכל העולם והיום כמעט בכל חנות ובכל בית אתם יכולים למצוא את הזהב (מה שלא היה בעבר) , רק שסביר להניח שערך הזהב שנמצא בתכשיטים שלכם או בכל הפריטים האחרים הוא ערך מאוד קטן של זהב טהור, ואילו שרק מטבעות זהב מיוחדות ומטילי זהב הם הפריטים היחידים בעלי ערך של 99% זהב.

למאמר המלא

השקעה בזהב – זהב להשקעה: כל מה שצריך לדעת

הזהב נחשב לאחת המתכות שמאוד כדאי להשקיע בהן. בעיקר כי ערך הזהב עולה עם השנים ולמרות שהוא חווה תנודות משתנות מדי יום, ההיסטוריה מציגה לנו דווקא כי מחירו של הזהב עולה מאוד עם השנים והזהב גם נחשב למתכת ששומרת על הערך שלה ואינה מושפעת מירידות חדות בבורסות העולמיות.

למאמר המלא

קניית כסף – כסף טהור: איך ואיפה קונים?

כסף הוא מתכת יקרה שזכתה להערכה על יופייה וערכה במשך מאות שנים. יש לו שימושים רבים, כולל תכשיטים, מטבעות ויישומים תעשייתיים, ולעיתים קרובות נתפס כהשקעה בטוחה בתקופות של אי ודאות כלכלית. אם אתם מעוניינים לקנות כסף טהור, יש כמה דברים שכדאי לזכור כדי להבטיח שתקבלו את האיכות והתמורה הטובה ביותר לכספכם.

למאמר המלא

מחיר קילו כסף – כמה שווה קילו כסף היום?

רבים מהמשקיעים מתקשים להעריך מחירים שונים של מתכת הכסף המגיעים בגרמים או קילוגרמים משתנים. כך למשל, נקבע מחיר קילו כסף בזכות אונקיית כסף אחת שמשנה את מחירה מדי יום ותקופה. אונקיית טרוי אחת שוקלת כ-31 גרם ומחירה מתעדכן בבורסות השונות כל יום. מחיר הכסף בכלל הבורסות הינו מחיר אחיד, ואם אתם מעוניינים לחשב מחיר קילו כסף, כל שתצטרכו לעשות זה לחלק מחיר אונקיית כסף במספר 31 ואתם באופן מידי תקבלו את המחיר של גרם אחד של כסף. לאחר הכפלתו של גרם כסף באלף, אתם תוכלו לדעת כמה שווה קילו כסף באותו היום.

למאמר המלא

מחיר גרם כסף – כמה שווה קילו כסף היום?

מאז ומתמיד היו המתכות היקרות מבוקשות מאוד בקרב הציבור וכזה הוא גם הכסף שנחשב לאחת המתכות השימושיות והמבוקשות ביותר בימינו, ולמרות שמחיר מניית הכסף נחשב ללא קבוע ותנודתי מאוד – כי הכסף מושפע ממגוון סיבות בשוק החופשי, רבים מהאנשים מרוויחים סכומים גבוהים על השינויים התמידיים שחווה מתכת הכסף.

למאמר המלא
מכירת כסף

מכירת כסף – מכירת כסף ישן

אנחנו קונים כסף וזהב באופן יומיומי מלקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם, עם התמחות במטבעות כסף, מדליות כסף, מטילים ותכשיטי כסף. האפשרות להפוך כסף וזהב למזומן מאפשרת לכל אדם אשר ברשותו אוסף מטבעות ישן לקבל את שווי המתכת בשקלים. כיצד מכירת כסף וזהב מתבצעת? איך זה עובד? כל מה שרציתם לדעת בנוגע למכירת כסף מחכה במאמר שלפניכם.

למאמר המלא
קניית כסף

קניית כסף – איך ואיפה לקנות כסף?

קניית כסף צוברת פופולריות רבה בשנים האחרונות בקרב משקיעים מנוסים וגופים בנקאיים, לצד אנשים פרטיים המבינים את כוחה של המתכת היקרה. מתעניינים בקניית כסף? רוצים להבין איך, איפה ולמה קונים כסף? וכיצד גם אתם יכולים לקנות מטבעות כסף ומטילי כסף? כל מה שרציתם לדעת על קניית כסף מחכה לכם כאן.

למאמר המלא
קניית זהב

קניית זהב – איך ואיפה לקנות זהב?

קניית זהב צוברת פופולריות בשנים האחרונות בקרב משקיעים מנוסים וגם אנשים פרטיים המבינים את כוחו של ״המטבע החזק ביותר״, ורוצים להיות בטוחים שברגע האמת הם מחזיקים בידיהם את הדבר האמיתי. איך קונים זהב? כיצד גם אתם יכולים להחזיק במתכת הנוצצת? קניית זהב בביטחון – כל הפרטים כאן.

למאמר המלא
מחיר קילו זהב

מחיר קילו זהב – כמה שווה קילו זהב היום?

זהב היא מתכת יקרה אשר שומרת על ערכה ומגדילה אותו כבר אלפי שנים, מאז התגלתה לראשונה. מעבר לעובדה שנעשה בה שימוש בתעשיות שונות כמו תכשיטים, אלקטרוניקה ותעשייה, היא נחשבת ״מקלט בטוח״ עבור משקיעים המחפשים אלטרנטיבות השקעה וגידור עבור כספם.

למאמר המלא
מכירת זהב

מכירת זהב – מכירת זהב ישן

אנחנו קונים זהב וכסף באופן יומיומי מלקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם, עם התמחות במטבעות, מדליות, מטילי זהב וכסף, תכשיטים וכל פריט עשוי מתכת יקרה. האפשרות להפוך זהב לשקלים מאפשרת לכל אדם אשר ברשותו אוסף מטבעות ישן לקבל את שווי המתכת בשטרות. כיצד מכירת זהב וכסף מתבצעת? איך זה עובד? כל מה שרציתם לדעת בנוגע למכירת זהב מחכה לכם כאן.

למאמר המלא
קביעת שער הזהב - גרף אונליין

שער הזהב – איך הוא נקבע וממה הוא מושפע?

קיימות סיבות רבות לתנודות במחיר הזהב. הגורמים המרכזיים המשפיעים על איך נקבע שער הזהב קשורים קשר הדוק ומשפיעים אחד על השני. אז איך נקבע שער הזהב העולמי? מה משפיע על הקונים והמוכרים בשוק הזהב וכיצד נעקוב אחריו?

למאמר המלא
מחיר זהב והערכת שווי

מחיר גרם זהב – כמה שווה גרם זהב?

זהב הוא אחת המתכות המבוקשות, היוקרתית והאהובות ביותר בעולם עוד מאז ימיה הראשונים של האנושות. נעשה בו שימוש בקשת רחבה של תעשיות – החל מתכשיטים, אלקטרוניקה וכמובן עולם הכלכלה והפיננסים.

למאמר המלא