מכירת זהב – מכירת זהב ישן

מכירת זהב

אנחנו קונים זהב וכסף באופן יומיומי מלקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם, עם התמחות במטבעות, מדליות, מטילי זהב וכסף, תכשיטים וכל פריט עשוי מתכת יקרה. האפשרות להפוך זהב לשקלים מאפשרת לכל אדם אשר ברשותו אוסף מטבעות ישן לקבל את שווי המתכת בשטרות. כיצד מכירת זהב וכסף מתבצעת? איך זה עובד? כל מה שרציתם לדעת בנוגע למכירת זהב מחכה לכם כאן.

מכירת זהב – איך זה פועל?

מכירת זהב וכסף עשויה להכניס לכיסכם כסף רב במהירות ובקלות, בשל השווי הגבוה של המתכות היקרות כיום. תופתעו לגלות שמחיר הזהב זינק במהלך שני העשורים האחרונים במאות אחוזים. אנשים יוצרים איתנו קשר באופן יומיומי לאחר שמצאו בביתם מטבעות זהב, מדליות ומטילי זהב, ומגלים שאלה עשויים להכניס לכיסם אלפי ואף עשרות ומאות אלפי שקלים.

מכירת זהב מתבצעת על פי משקל וטוהר המתכת, כאשר המחיר נקבע בהתאם לשער הזהב היומי. חשוב לוודא שאתם בוחרים בחברה מקצועית ומנוסה בתחום בעת ביצוע מכירת זהב, על מנת שתמכרו את הזהב שלכם בביטחון, באמינות ובמקצועיות.

מכירת זהב לפי שער הזהב העולמי

שער הזהב העולמי משתנה בכל יום ואף בכל דקה במהלך יום המסחר. הוא נקבע בבורסה של ניו יורק ומוצג ביחידת משקל הנקראת אונקיה. אונקיה אחת של זהב שוות ערך ל-31.1 גרם זהב טהור (כלומר, זהב 24 קראט). בכדי לדעת מהו שער הזהב היומי עבור גרם זהב אחד, עליכם לחלק את המחיר המוצג באונקיה ב-31.1.

כיצד ניתן לבצע מכירת זהב ישן?

אנו עוסקים בקניית זהב וכסף כבר עשרות שנים. לקוחות אשר מעוניינים לבצע מכירת זהב, ואשר ברצונם לממש ולהנזיל את האוסף או הפריטים שברשותם, פונים אלינו לקבלת הערכת שווי והצעת מחיר. השירות הוותיק, המקצועי והאמין שלנו יאפשר לכם לקבל הערכת שווי מהירה ומדויקת על כל פריט זהב אשר נמצא ברשותכם. התמחור עבור מכירת זהב שברשותכם מתבצע בצורה שקופה, כאשר כל פריט מוצג עם משקל מדויק ומחירון ברור.

האם כדאי לבצע מכירת זהב?

במחיר הזהב הנוכחי, אשר הרקיע שחקים בשנים האחרונות, מכירת זהב שברשותכם היא רווח מהיר ומיידי. אם בשנת 2000 מחיר הזהב נסחר סביב 200$, כיום הזהב נסחר פי כמה וכמה, כך שאוסף שנרכש בעבר שווה כיום עשרות מונים. לכן, רבים ממליצים לממש את ההשקעה המצוינת ולבצע מכירת זהב כל עוד המחיר כל כך גבוה.

היכן כדאי לבצע מכירת זהב?

כאשר אתם מתלבטים מול מי כדאי לכם לבצע מכירת זהב, מומלץ לקחת כמה פרמטרים בחשבון. שאלו את עצמכם, האם מדובר בחברה ותיקה ומוכרת עם מוניטין בתחום? האם המחיר שקיבלתם אטרקטיבי בהשוואה למחיר שתקבלו אצל המתחרים האחרים? האם התקשורת של החברה מולכם נעימה? האם הצעת המחיר שקיבלתם שקופה וברורה? האם המשקל בחנות מדויק והחברה מחשבת את העלות לפי שער הזהב העדכני? כאשר תענו על שאלות אלו מול עצמכם, תוכלו לבצע מכירת זהב ישן באופן הטוב ביותר ואפילו לראות החזר יפה על הזהב אשר ברשותכם.

השורה התחתונה על מכירת זהב

אנו קונים זהב מלקוחות באופן יומיומי כבר שנים רבות ועוזרים ללקוחות למכור את הזהב שברשותכם בקלות, בשקיפות ובמהירות. מכירת זהב היא פעולה פשוטה אך דורשת גוף מקצועי ואמין שיבצע הערכת שווי שקופה ומדויקת. שווי הזהב שלכם ייקבע על פי אונקיית זהב טהור במשקל 31.1 גרם, כאשר הסכום הסופי שתקבלו תלוי בטוהר המתכת ובמשקל הפריט. במידה ויש לכם זהב שתרצו למכור, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס מטה. עם עשרות שנות ניסיון ומאות קונים ומוכרים מרוצים, תוכלו לקנות ולמכור זהב וכסף שברשותכם בשקיפות מלאה לכל אורך התהליך, עם הסבר מקצועי וליווי אישי. נשמח לעמוד לשירותכם.

מחשבון זהב – חישוב מחיר זהב מוערך

מחשבון הזהב שלנו יסייע לכם לקבל טווח מוערך עבור מחיר הזהב שלכם. הזינו את משקל הפריטים, בחרו את טוהר המתכת המתאים, וקבלו הערכה משוערת של מחיר הזהב שברשותכם.

הזן משקל בגרם

בחר טוהר מתכת

שער זהב

שווי הזהב שלךהבהרה: אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי מכל מין וסוג שהוא. המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!