מכירת כסף – מכירת כסף ישן

מכירת כסף

אנחנו קונים כסף וזהב באופן יומיומי מלקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם, עם התמחות במטבעות כסף, מדליות כסף, מטילים ותכשיטי כסף. האפשרות להפוך כסף וזהב למזומן מאפשרת לכל אדם אשר ברשותו אוסף מטבעות ישן לקבל את שווי המתכת בשקלים. כיצד מכירת כסף וזהב מתבצעת? איך זה עובד? כל מה שרציתם לדעת בנוגע למכירת כסף מחכה במאמר שלפניכם.

מכירת כסף – איך זה עובד?

ביכולתו של הליך מכירת כסף וזהב ישן ששוכן אצלכם בבית ללא שימוש להכניס לכיסכם סכומי כסף משמעותיים ביותר. כיום אפשר לעשות זאת בקלות ובמהירות, בייחוד בשל העובדה שמתכות אלו הן בעלות ערך רב. מחיר הכסף משתנה באופן יומיומי ונחשב ליציב יחסית, אך עם זאת הוא גם נמצא בעלייה מתמדת עם השנים. חפשו אחר מטבעות כסף, מטילי כסף ומדליות הנמצאים אצלכם ללא שימוש ותופתעו לגלות כי הם יכולים להכניס לכיסכם אלפי שקלים.

מכירת כסף מתבצעת על פי המשקל ורמת הטוהר של המתכת. המחיר הסופי נקבע בהתאם לשער הכסף היומי. כאשר אתם ניגשים לבצע מכירת כסף, חשוב לוודא שאתם מבצעים זאת אצל חברה מנוסה ומקצועית בתחום כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההחזר המשתלם ביותר עבור הכסף שלכם, בחישוב מדויק לפי שער הכסף העולמי.

מכירת כסף לפי שער הכסף העולמי

שער הכסף העולמי משתנה פעמים רבות במהלך יום מסחר. מחיר הכסף נקוב תמיד באונקיית טרוי השווה ערך ל-31.1 גרם כסף טהור. המחיר היומי של שער הכסף מכונה “ספוט” ונקוב בדולרים. מחיר הספוט של הכסף הוא מחיר השוק שבו ניתן למכור ולקנות אונקיית כסף אחת לאספקה מיידית. את המחיר הזה ניתן להמיר לכל כמות בה מעוניינים לקנות או למכור.

כיצד ניתן לבצע מכירת כסף ישן?

מכירת כסף וקניית כסף וזהב היא המומחיות שלנו כבר עשרות שנים. התמחור עבור מכירת פריטי הכסף אשר ברשותכם מתבצע בהתאם לשער הכסף היומי, באופן שקוף לחלוטין. כל פריט נשקל ונמדד על גבי משקל מדויק ומתומחר בעזרת מחירון ומוגדר. אם אתם מעוניינים לבצע מכירת כסף ולהמיר את פריטי הכסף שלכם למזומן, אתם מוזמנים אלינו לקבלת הערכת שווי והצעת מחיר עבור הפריטים שברשותכם.

האם כדאי לבצע מכירת כסף?

מכירת כסף או פריטי כסף הנמצאים ברשותכם כבר שנים ללא שימוש יכולה להעניק לכם רווח נקי ומהיר ישירות לכיס. מחיר הכסף עלה משמעותית בעשורים האחרונים, כך שמטבעות כסף או מדליות אשר נקנו לפני מספר עשורים שוות כעת הרבה יותר ממחיר הקנייה המקורי. מחיר הספוט של הכסף משתנה באופן יומיומי ועל מנת שתוכלו לוודא שאתם מקבלים את העסקה הכדאית ביותר, מומלץ לעקוב אחר שער הכסף.

השורה התחתונה על מכירת כסף

מכירת כסף דורשת גוף מקצועי ואמין שיבצע הערכת שווי מדויקת ומקצועית. שווי הכסף שלכם ייקבע על פי אונקיית זהב טהור במשקל 31.1 גרם, כאשר הסכום הסופי שתקבלו תלוי בטוהר המתכת ובמשקל הפריט. במידה ויש לכם כסף שתרצו למכור, אתם מוזמנים לפנות אלינו בטופס המצורף. עם עשרות שנות ניסיון ומאות קונים ומוכרים מרוצים, תוכלו לקבל הערכת שווי והצעת מחיר במהירות ולבצע קנייה ומכירת כסף וזהב עם ליוויי מקצועי ואישי ובשקיפות מלאה לכל אורך התהליך. אנחנו כאן לרשותכם.

הבהרה: אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי מכל מין וסוג שהוא. המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!