מסחר בזהב – איך מבצעים מסחר בזהב?

קניית זהב פיזי

זהב הוא אחת המתכות היקרות ביותר על פני כדור הארץ והיה מוערך ביופיו ובערכו במשך אלפי שנים. מתכשיטים ועיטורים מטבעות זהב ומטילי זהב, זהב מילא תפקיד משמעותי בהיסטוריה האנושית ובכלכלה. ויש לו השפעה ניכרת גם בשנים הנוכחות.

במאמר הנ”ל אנחנו הולכים לחשוף אתכם לביצוע מסחר בזהב, באילו אפיקי מסחר כדאי לבחור ומהם האפיקים שחייבים להכיר בסכנותיהם. המשיכו בקריאת המאמר ותגלו את כל המידע הדרוש.

זהב מאז ועד היום

הזהב משמש את בני האדם כבר למעלה מ-6,000 שנה. תרבויות עתיקות כמו המצרים והרומאים השתמשו בזהב לתכשיטים ולקישוטים, בעוד שבאסיה, זהב שימש כמטבע. בתקופת הרנסנס האירופי, זהב היה סמל לכוח ועושר, והוא שימש למימון מלחמות ולבניית אימפריות גדולות. גילוי מרבצי זהב גדולים ביבשת אמריקה במאה ה-19 הוביל לעלייה משמעותית בייצור ובמסחר בזהב.

כיום, לא רק אנשי האצולה יכולים לאפשר לעצמם לרכוש זהב ובעצם, כמעט כל אחד יכול להיות בעליו של הזהב או של אחוז קטן ממנו. את הזהב ביומיום אנחנו פוגשים לרוב בתכשיטים או פריטים שונים רק שהוא לא מגיע בצורה השלמה בפריטים הללו אלא שמערבבים אותו עם מתכות נוספות.

במאמר הנוכחי אנחנו נציג לכם כיצד ניתן לבצע מסחר בזהב? אילו אפיקי מסחר קיימים ואיזה מהם נחשבים לבטוחים יותר.

כיצד ניתן לבצע מסחר בזהב?

קיימות שתי דרכים מרכזיות לבצע דרכן מסחר בזהב – הדרך הראשונה, לרכוש זהב פיזי כמו שהיה נהוג מזה מאות ועשורים ולהחזיק בכמות זהב בביתכם או בכל מקום אחר שבו תחליטו לאחסן את הזהב. הדרך הזו גם נחשבת לאחת הדרכים המומלצות שכן, אם יש לכם זהב פיזי ברשותכם, אתם תוכלו להיפטר ממנו בקלות רבה מאוד ברגע שתהיה תקופת משבר או כשאתם תצטרכו להמיר אותו לכסף אמיתי.

דרך נוספת להחזיק כיום זהב זה על ידי השקעה במניות זהב. השקעה במניות תגרום לכם להיות בעלי זהב (רק על הנייר) מה שלא תמיד בהכרח הופך את זה לאפשרות הרעה ביותר, כי אז אתם לא תצטרכו לדאוג למיקומו ואבטחתו של הזהב שלכם, אלא, שאתם פשוט תוכלו לקנות את אחוז המניות שאתם מעוניינים לרכוש ובכך, להבטיח לעצמכם השקעה משתלמת שניתן לצאת ממנה בכל רגע. רק שיש בעיה אחת גדולה וזהו המצב שבו מתרחש משבר כלכלי או פוליטי.

האם בטוח להשקיע בזהב דרך הבורסה?

אם ניקח את כל בעלי מניות הזהב בעולם, וברגע אחד כולם ירצו לממש את הזהב שלהם ולהפוך אותו לזהב פיזי, אז לא רק שכל בעל המניות לא יוכלו לעשות זאת אלא גם, שאין כמות מספקת של זהב כדי לבצע החלפה כזאת מאסיבית. זאת בדיוק הסיבה שכדאי ומומלץ לרכוש את הזהב בצורתו הפיזית בלבד (גם אם הדבר יצריך מכם לאחסן את הזהב במקום בטוח, מה שיכול להיות דבר לא פשוט בכלל כי להחזיק אותו סתם ככה בבית זאת גם טעות – כי יכולים לגנוב לכם אותו בקלות מאוד רבה).

בואו לקנות את הזהב דרך “מומחי הזהב”!

אנחנו בחברת מומחי הזהב פועלים בנישת הזהב כבר שנים רבות וערוכים לספק עבורכם את השירות והמענה לכל בקשה ושאלה. בתקופה הנוכחית שלנו לא בטוח להחזיק את הכסף בבנקים או דרך גורמים פיננסיים שונים והשקעה במניות שונות יכולה להוביל למצב שהמניות ימחקו או יחוו ירידה משמעותית. הזהב נחשב למתכת יציבה כבר מאות רבות ולכן, מומלץ לבצע את ההשקעה דווקא בו.

השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר.

הבהרה: אין לראות במידע הכלול באתר זה משום ייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי מכל מין וסוג שהוא. המידע הכלול באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ / שיווק השקעות או תחליף לייעוץ / שיווק פיננסי ואין לפעול על פיו אלא לאחר קבלת ייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ובנתוניו האישיים של כל אדם.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!